پرسرخ
پرورش و نگهداری قناری
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 خرداد‌ماه سال 1390

با سلام خدمت دوستان و بازدید کنندگان از وبلاگ «پر سرخ».


روز جمعه مورخ 1390/3/20 سفری داشتم به شهرستان محلات در استان مرکزی تا بازدیدی از نمایشگاه برگزار شده در خصوص قناری داشته باشم .....


لطفا در ادامه مطلب جزئیات و عکس نمایش را ملاحظه بفرمایید .

موقعیت جغرافیایی محلات :


محلات یکی از خوش آب و هواترین شهرهای ایران است. این شهر در جنوب باختری تهران و در فاصله ۲۶۲ کیلومتری آن قرار داشته و یکی از شهرستان‌های استان مرکزی محسوب می‌شود که در جنوب شرقی آن واقع گردیده‌ است. شهر محلات که به «شهر گل‌ها» نیز شهرت یافته از طرف شمال به قم و آشتیان، از طرف جنوب به اصفهان و گلپایگان، از طرف غرب به خمین و اراک و از طرف شرق به دلیجان محدود می‌باشد.


توضیحاتی در مورد نمایشگاه قناری محلات :


نمایشگاه فوق برای اولین بار در این شهر در تاریخ 19 و 20 خردادماه 1390 به همت جناب آقای حاج داوود رضایی از پیشکسوتان در امر پرورش قناری و با حضور حاج آقا سلیمی ، نماینده محترم مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افتتاح و برگزار گردید .


نکته قابل توجه این نمایشگاه حضور گسترده متخصصین و دست اندر کاران این حرفه از سراسر کشور بود .


حضور خانواده ها در این نمایشگاه نیز قابل توجه بود ، که می تواند نمایانگر توسعه فرهنگ پرورش و نگهداری قناری و دیگر پرندگان زینتی در بین تمامی افراد جامعه  باشد .


به امید روزی که پرورش قناری در کشور عزیزمان به صورت علمی و تخصصی توسط وزارت جهاد کشاورزی پیگیری و مورد توجه قرار گیر و بتوانیم نژادهای مختلفی را توسط بزرگان این حرفه در سطح جهانی به ثبت برسانیم .


عکس هایی از نمایشگاه :


طبقه بندی:
ارسال توسط سید جواد سجادی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ